21 Październik 2020 o 00:00
iBOOD

Zastawa stołowa Bjorn

Zastawa stołowa Bjorn
Ten, który wie, gdzie jest miód

Miodnie, tak wygląda francuska marka Bjorn, ponieważ tam wszystko jest zdominowane przez niedźwiedzia i wykonane przy użyciu wysokiej jakości materiałów, takich jak ceramika i drewno mango. Co najmniej 70% wszystkich produktów wykonanych jest ręcznie, co czyni każdy talerz i każdy kubek wyjątkowym. Prawidziwy miód na nasze uszy, prawda?

Czy wiesz, że słowiański "niedźwiedź" to "ten, który wie, gdzie jest miód"? 

23 Październik 2020 o 00:11
Chris8412 Użytkownik

Chamstwo. Kupowalem ten zestaw za 599 zl i rzekomo został wyprzedany a moje zamowienie zostalo anulowane bez jakiegokolwiek przepraszam. W pozostalej części nie wyslali szklanek ktore zamówiłem i żądali zdjec towarów ktore dostałem oraz paczki ktora dostałem, kiedy to nie ja ja wypakowalem. W związku z tym chcieli zdjecia rzeczy ktorej nie bylo a ze bylo to awykonalne odrzucili reklamację a teraz jeszcze podbija sobie cene za rzeczy ktorych nie maja. Nie kupujcie tego!!!

23 Październik 2020 o 08:13
skolman Użytkownik

A to już tak od dawna, w przypadku reklamacji wypływają niekompetencje, obłuda i brak dobrej woli sprzedawcy.
Dlatego staram się już tu nic nie kupować, obsługa reklamacji jest skandaliczna.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.